FIXED FIXC17N-2U-BK
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
197 - 315 Sk
Nájdených 10 záznamov (zobrazujem 1 až 10)
Cena vrátane DPH
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
Síťová nabíječka FIXED s 2xUSB výstupem, 17W Smart Rapid Charge, černá
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
257 Sk
MADER
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
Obchod overený zákazníkmi
323 recenzií
233 Sk
Kryteo.cz
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
Vlastnosti: -cestovný nabíjací adaptér -2 x USB port -Smart Rapid Charge-nabíjačka sama rozpozná a dodá potrebnú energiu -výstup USB1/USB2: 5V/2.4A (max. 12W) -výstup USB1 + USB2: 5V/3,4A (max. 17W) -vstup: 100-240V, 50-60Hz, 1A -kompaktné rozmery -určená pre sieťové zásuvky EU -výrobok spĺňa všetky...
7034 recenzií
268 Sk
DOMOSS
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
TTR páska 83mm x 450 m, je barvící termotransferová páska je určená pro střední a větší velikosti tiskáren Zebra. Cena je uvedená za celé balení - 1 kus. Voskové termotransferové pásky dosahují dobré kvality tisku při nízké tepelné energii, avšak mají slabou odolnost vůči otěru, chemickým rozpouště...
197 Sk
Penta SK s.r.o.
Fixed nabíječka 2xUSB 17W FIXC17N-2U-BK 8591680149957
270 Sk
HENRY - ITSK
Fixed nabíjačka s 2x USB výstupom, 17 W, Smart Rapid Charge, čierna FIXC17N-2U-BK
315 Sk
Datacomp.sk
FIXED Sieťová nabíjačka s 2xUSB výstupom 17W Smart Rapid Charge FIXC17N-2U-BK - Univerzálny USB adaptér
284 Sk
TPD.sk
Nabíječka FIXED síťová s 2xUSB výstupem, 17W Smart Rapid Charge, černá
Síťová nabíječka FIXED je určená pro rychlé nabíjení smartphonů, tabletů i další elektroniky. Díky technologii Smart Rapid Charge adaptér rozpozná připojené zařízení. Dodá mu potřebný výkon. Kromě toho můžete nabíjet 2 zařízení současně. Pokud používáte jen jeden port, dosahuje výkon až 12 W. Při vy...
16 recenzií
252 Sk
jirno.cz
FIXED FIXC17N-2U-BK
FIXED FIXC17N-2U-BK
Nabíjačka pre rýchle nabíjanie, 2 porty USB, nabíjanie až 2 zariadení súčasne, technológia Smart Rapid Charge – dodanie potrebného výkonu do zariadenia, výkon pri využití jedného portu až 12 W, pri využití …